27.11.2013 14:48

Připravte své auto na zimu včas!

Mějte jistotu! Objednejte se  do servisu na důkladnou kontrolu vozu po letní sezóně za pouhých 99 Kč!

Počasí je nevyzpytatelné, ani se nenadějeme a na silnicích se bude blyštit zákeřná námraza. Dobrodružná jízda na letních pneumatikách se může lehce proměnit v horor. Nepokoušejte štěstěnu a raději si k nám včas zajeďte na přezutí pneumatik! Tím ovšem přípravy na zledovatělé silnice nekončí. Abyste si hravě poradili se sněžnou nadílkou, nezapomeňte ani na důkladnou kontrolu vozu po letní sezóně.

Zajeďte k nám na bleskové přezutí pneumatik již od 400 Kč!

Od 1. listopadu bychom všichni měli brázdit silnice na zimních pneumatikách. Zajeďte k nám do servisu raději včas a nepřidělávejte si zbytečné starosti. Cena za výměnu pneu se u nás pohybuje kolem 400 – 600 Kč v závislosti na typu a velikosti kol. Přezutí zajistíme i bez objednání, nebudete muset zdlouhavě čekat! Nemáte-li dostatek místa v garáži, nezoufejte. Rádi pro vás zajistíme také sezónní uskladnění pneumatik. Letní pneumatiky navíc prohlédneme a případně provedeme i drobné opravy, a to již od pouhých 100 Kč.

Neváhejte a navštivte náš Autoservis RM v Přelouči!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pro ochranu proti spamu napište do pole číslo z obrázku:

Ciselny kod


RSSRSS

Aktuality

09. 07. 2017

Plnění klimatizace bez objednání

Archiv aktualit

Rychlý kontakt

Autoservis RM
Radek Myslivec

Chrudimská 1574
535 01  Přelouč

Tel.: +420 602 699 878