19.09.2013 12:00

Kontrola vozidla před zimní sezónou za 99 Kč

Nabízíme nové pneumatiky za lepší ceny, než kterýkoliv prodejce pneumatik v Pardubicích.

Důkladná kontrola vozidla před zimní sezónou vám zaručí spolehlivý provoz před náročnou zimu. Nepřehlédneme ani nejmenší detail, takže budete mít jistotu, že vaše brzdy i podvozek budou připraveny na jízdu za ztížených podmínek. Díky dobré dostupnosti zajišťujeme veškeré služby jako autoservis a pneuservis pro Přelouč, Chvaletice a Pardubice. Nezapomeňte si proto u nás zařídit přezutí pneumatik, abyste byli připraveni už na první ranní ledovky. Výměnu zimních pneu provádíme bez objednání.

Nechte si před zimní sezónou prohlédnout svůj vůz za pouhých 99 Kč od autorizovaného partnera Auto Kelly, a.s.. Objednejte se na prohlídku ještě dnes na telefonním čísle 602 699 878.

Od 1. listopadu je povinnost za špatného počasí mít na vozidle zimmní pneumatiky. Včasná výměna letních pneu za zimní vám pomůže k bezpečnější jízdě a vyhnete se i případným pokutám. Když se u nás objednáte předem, tak se vyhnete zbytečným frontám a zmatkům.

Kontaktujte nás a objednejte se na kontrolu vašeho vozidla před zimou

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pro ochranu proti spamu napište do pole číslo z obrázku:

Ciselny kod


RSSRSS

Aktuality

09. 07. 2017

Plnění klimatizace bez objednání

Archiv aktualit

Rychlý kontakt

Autoservis RM
Radek Myslivec

Chrudimská 1574
535 01  Přelouč

Tel.: +420 602 699 878